Teknik Servis
Modasaat.com uzun yıllardır edindiği tecrübe ve teknik bilgi ile sizlere en güzel saat modellerini sunarken aynı zamanda teknik servis ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Türkiye’nin en uygun saat sitesi olarak yıllardır verdiğimiz hizmet ile edindiğimiz e-ticaret tecrübesi ve teknik bilgi sayesinde neye ihtiyacınız olduğunu biliyor ve bu ihtiyaçlarınızı büyük bir titizlik ve özenle, olabilecek en kolay şekilde gideriyoruz.

Amacımız yalnızca sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmak değil aynı zamanda aldığınız ürünlerde karşılaşabileceğiniz bütün sorunlarda da yanınızda olmaktır. Saatin, gerçek şıklığın vazgeçilmez bir parçası olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden saat teknik servis konusuna da büyük özen gösteriyor ve teknik servis ekibimizin profesyonellerden oluşmasına çok dikkat ediyoruz.

Tamirat ve bakım için göndermek istediğiniz saatlerde ürünü bizden satın alıp almamanız önemli değildir. İhtiyaç anında bizden teknik destek alabilir, saat tamircisi arayışınızda hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizden satın alacağınız ürünleri 2 yıl garantili şekilde kullanabilirsiniz.

Ürününüzü saat tamiri için bize gönderirseniz; tamirat, uzman ekibimizce 21 işgünü içerisinde gerçekleştirilecektir. Yalnızca tamirat konusunda değil ürünlerinizin bakımı konusunda da bizden destek alabilir, saat konusundaki her türlü probleminize bizimle birlikte çözüm arayabilirsiniz.

Birçok marka ve modelde saat mekanizması ve saat kordonu bakım ve onarımını hem kusursuz hem de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ciddi bir dikkat isteyen saat pili değişimini de özel koşullar altında doğru ekipmanlar ve doğru kişiler yardımı ile yapıyoruz. Saatinizin ihtiyacı olan bütün bakım ve tamirat işlemlerini sizlere en uygun ve kolay şekilde sunmak için çabalıyoruz.
Teknik servis konusunda yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz şöyledir;

Saat Kordon değişimi: Saatin ana mekanizmasına dokunmadan; kordonu zevke, tarza ve saate uygunluğuna göre değiştirme işlemidir.

Saat Makine revizyonu: Saatin dış aksamını değil içerideki makineyi yenileme işlemidir.

Otomatik saat bakımı: Saat makinesi tamamıyla sökülür, çark ve katmanlar benzinin içinde yağ ve kirlerden arındırılır. Benzinin içinden alınır ve benzin uçtuktan sonra yeniden yerleştirilir.

Saat Pili değişimi: Pili zayıflayan veya biten haliyle saatin düzgün çalışmasını engelleyen pillerin yenisiyle değiştirilme işlemidir.

Saat Camı değişimi: Saatlerin ön yüzlerindeki camların çizilmeleri veya eskimeleri sebebiyle değiştirilmeleri işlemidir.

Saat Mekanizma Değişimi: Saate çalışma enerjisini sağlayan mekanizmanın değiştirilme işlemidir.

Saat Kaplaması: Saatin yüzey özelliklerini değiştirmek, daha dayanıklı veya daha şık hale getirmek için yüzeyinin farklı bir madde ile kaplanması işlemidir.

Saat Polisajı: Saat yüzeylerindeki çizikleri silmeye yarayan bir işlemdir. Her saatin yapısı ve tasarımı farklı olduğu için işlemin aşamaları değişiklik gösterebilir.

Saat Su Geçirme Testi: Saatlerin çeşitli basınç düzeylerinde su geçirip geçirmediği test edilir ve hangi aşamada su geçirmeye başladığı saptanır.

Saat Conta değişimi: Arka kapakta yer alan ve kenarları kaplayan contanın değiştirilme işlemidir.

 

Ürünlerinizi teknik servise gönderirken;

Saatinizi hasar görmeyecek şekilde paketleyip Modasaat’ten alınan ürünün faturasının aslı, garanti belgesi ve saatinizde yaşadığınız problemi anlatan bir yazı ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Ürünü farklı bir firmadan aldıysanız saatinizde yaşadığınız problemi saatin yanına eklemeniz ve saati hasar görmeyecek şekilde paketlemeniz yeterli olacaktır.

Ürünleri MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak teknik servis adresimize gönderebilir veya mağazalarımıza teslim edebilirsiniz.

 

Teknik Servis Teslimat Adresleri:

Modasaat Teknik Servis Merkezi:

Hobyar Mah. Aşir Efendi Cad. No:1 Kat:5 Sirkeci / Fatih / İstanbul
Telefon
(0850)333 50 75 

Modasaat İzmir Mağaza:

Adres: Kültür Mah. Şevket Özçelik Sok. No:27/D Alsancak / Konak / İzmir
Telefon
(0232) 502 35 55

Modasaat Axis AVM Mağaza:

Adres: Merkez Mah. Cendere Cad. No:28 K:1 B.B No: 105 / Kağıthane / İstanbul
Telefon
(0212) 280 80 72

Modasaat Bağdat Caddesi Mağaza:

Adres: Bağdat Cad. Kazım Kulan Pasajı No:371/63 Suadiye / Kadıköy / İstanbul
Telefon
(0216) 350 24 43

Modasaat Bakırköy Mağaza:

Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. Tınaztepe Pasajı No:22 Dükkan: 33 / Bakırköy / İstanbul
Telefon
(0212) 572 63 13

Modasaat Profilo AVM Mağaza:

Adres: Profilo Alışveriş Merkezi Profilo AVM zemin Kat Z 26-A Cemal Şahir Sok. 26/28 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul
Telefon
(0212) 272 20 03

Modasaat Pendik Mağaza:

Adres: Batı Mah. Akasya Sok. No:16/A / Pendik / İstanbul
Telefon
(0216) 390 00 07

Modasaat Çankaya Mağaza:

Adres: Ziyagökalp Cad. No:3/101 Soysal Çarşısı Kızılay / Çankaya / Ankara
Telefon
(0312) 435 20 90

Modasaat Metroport Mağaza:

Adres: Bahçelievler Mah. Eski Londra Asfaltı Kültür Sok No: 1 / Bahçelievler / İstanbul
Telefon
(0212) 514 35 57

Modasaat Odunpazarı Mağaza:

Adres: İstiklal Mah. Ertuğrul bey Sok. No:9/C Odunpazarı / Eskişehir
Telefon
(0222) 220 64 56

Modasaat Belsa Mağaza:

Adres: Ömerağa Mah. Abdurrahman Yüksel Cad. BELSA PLAZA Kuyumcular Çarşısı No:19 / İzmit / Kocaeli
Telefon
(0262) 321 65 98

 

Saatler hakkında her türlü soru ve sorununuz için info@modasaat.com ‘a mail atabilir veya 0850 333 50 75 numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Saatlerinizi kullandığınız sürece her türlü destek ile yanınızdayız!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.