Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

SWATCH

 

1983’te Nayla Hayek tarafından SMH adıyla kurulan, daha sonra 1998 yılında Swatch Group adını alan şirket, kısa zamanda saat dünyasının efsaneleri arasında yerini almayı başardı. Dünyada ilk defa plastik ve kumaş materyallerle kol saati tasarlayan ve üreten Swatch, kurulduğu günden itibaren adından sıkça söz ettiriyor.  Saat dünyasında tasarım alanında devrim yaratan bu elegant saatler, özellikle genç kesimin kişiliğini yansıtmakta oldukça başarılı.

 

Birçok ürün grubunu bünyesinde barındıran Swatch Group, saatler ve takıların yanı sıra, elektronik sistemler de üretmektedir. Teknolojiyi yakından takip etmekle kalmayıp, kullandığı teknolojiyi kendi üreten Swatch, saatlerinde kullandığı mekanizma sayesinde büyük bir ivme elde etti. Normal bir saat bünyesinde 90 veya daha fazla adet parça kullanırken, güçlü innavasyonu ile Swatch, yalnızca 50 adet parçayla, dünyanın en ince saati olma özelliğini taşıyan “Swatch Delirium” adını verdiği saat modelini üretmeyi başardı. Swatch’un bu kadar az sayıda iç mekanizma parçası ile saat üretmesi, tasarımlarını da büyük ölçüde etkiledi. Tasarımlarında sadeliği ve zarafeti benimseyen Swatch, kişiliğini bu özelliklerle tasvir eden herkesin ilk tercihi oldu.

 

İlk defa plastik ve kumaş malzemelerle saat üreten Swatch, bu sayede saat dünyasında devrim yarattı. Plastik ve kumaş materyaller daha önce kullanılmadığı için, belirli renk seçeneklerini tercih etmek zorunda kalan saat severler, Swatch’la birlikte zengin renk seçeneklerine kavuşmuş oldular. Aynı zamanda Swatch Diaphane modelinde de görebileceğiniz gibi, tasarımlarında mücevher kullanarak, stilinde ışıltıyı tercih edenlere de hitap etmeyi başardı. Benzersiz renk seçenekleriyle saat dünyasına dinamizm getiren Swatch, zevk sahibi tasarımlarıyla, stilini eğlenceli ve renkli bir şekilde yansıtmak isteyen herkese ilham oldu.

 

Swatch, İç mekanizmasında az sayıda parça kullanması sayesinde, karmaşık saat yapılarından kaynaklı hataları da en az düzeye indirgemeyi başardı. Saatlerde kullandığı teknoloji sayesinde zamanda şaşmayı engelleyen saatler, olimpiyatlarda özellikle Kayak ve Snowboard alanlarında kronometre olarak kullanılmaktadır. Swatch, kurulduğu günden günümüze kadar, pek çok spor dalında da sponsorluğunu sürdürmektedir. Saati yalnızca zamanı ölçmeye yarayan bir alet olarak görmeyen Swatch, bu prensibiyle saatlere bir kişilik de katmaktadır.

 

Zengin ürün yelpazesi sayesinde dayanıklı, çelik ve deri kordonlarıyla, uzun ömürlü, şık, her zevke ve yaş grubuna hitap eden Swatch saatleri satın almak, Modasaat sayesinde artık çok daha kolay.

 

Karar vermek için Swatch saat yorumu arıyorsanız internetten pek çok kaynak bulabilir, Swatch saatler hakkında bilgi edinebilir ve Swatch saatleri internet üzerinden satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. Aradığınız Swatch bay ve bayan saatlerini indirimli fiyatlarla, online olarak satın alabilirsiniz. İndirimli Swatch saatlerinizin alımını yaptıktan kısa bir süre sonra elinize ulaşacak ürününüz özel ambalajı ile sizlere teslim edilecektir. Ürünlerimiz kesinlikle replika Swatch kol saati olmayıp tamamen orijinal Swatch kol saatleridir. Garantili Swatch saatleri kapıda ödeme seçeneği veya kredi kartınızdan taksitlendirme imkânı ile satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan, dayanıklı Swatch saatlere bir an evvel kavuşmak için sipariş verebilirsiniz. Swatch saatler ile uzun süre göz kamaştırarak kullanabileceğiniz, teknolojiyi yakından takip edebileceğiniz ve farkındalık yaratabileceğiniz bir saate siz de sahip olabilirsiniz.