Fiyat Artan Fiyat Azalan
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 218 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

ROMANSON

 

1988 yılında İsviçre’de kurulan Romanson, İsviçre üretimi saatlerde bulunan eşsiz mekanik ustalığı, tüm saatlerinde muhteşem bir şekilde yansıtıyor ve günümüzde 70’ten fazla ülkede hizmet veriyor. Araştırma ve geliştirme alanlarına yaptığı büyük yatırımlar vesilesiyle adından sıkça söz ettiren Romanson, müşterilerine verdiği hizmet ve güveni arttırması sayesinde de pazarının lideri konumunda yer alıyor.

 

Temel prensip olarak, tasarımlarında rekabeti ve yeniliği benimseyen Romanson, bu sayede birçok ilke imzasını atmış durumda. Kore’de başlattığı mekanik hareketli kol saati projesi ve manuel hareketli cep saati projeleriyle ilklerini başlatan Romanson, daha sonra da elmas şeklinde kesilmiş ilk saati üretmesi sayesinde farklılığını yine ispatlamıştır. Bu başarılarla yetinmeyen Romanson, extra ince Rose Gold saatleri, üreterek piyasaya süren ilk firma olma özelliğini de taşıyor.

 

Romanson, tasarımlarında daha çok Neo-klasik bir temaya sahip olsa da, günümüzün trendlerini de çok yakından takip ederek modanın gerisinde kalmıyor. Özel olarak tasarlayıp ürettiği saatler ile her bütçeye ve kesime hitap ediyor. Dayanıklılık, şıklık, lüks ve yaratıcılık arıyorsanız Romanson tam size göre. Zamanın ruhunu yakalayabileceğiniz bu eşsiz saatlerle siz de kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

 

Zengin ürün yelpazesi, dayanıklı, çelik ve deri kordonlarıyla, uzun ömürlü, şık, her zevke ve yaş grubuna hitap eden Romanson saatleri satın almak, Modasaat sayesinde artık çok daha kolay.

 

Karar vermek için Romanson saat yorumu arıyorsanız internetten pek çok kaynak bulabilir, Romanson saatler hakkında bilgi edinebilir ve Romanson saatleri internet üzerinden satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. Aradığınız Romanson bay ve bayan saatlerini indirimli fiyatlarla, online olarak satın alabilirsiniz. İndirimli Romanson saatlerinizin alımını yaptıktan kısa bir süre sonra elinize ulaşacak ürününüz özel ambalajı ile sizlere teslim edilecektir. Ürünlerimiz kesinlikle replika Romanson kol saati olmayıp tamamen orijinal Romanson kol saatleridir. Garantili Romanson saatleri kapıda ödeme seçeneği veya kredi kartınızdan taksitlendirme imkânı ile satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan, dayanıklı Romanson saatlere bir an evvel kavuşmak için sipariş verebilirsiniz. Romanson saatler ile uzun süre göz kamaştırarak kullanabileceğiniz, zamanın ruhunu yakalayabileceğiniz ve farkındalık yaratabileceğiniz bir saate siz de sahip olabilirsiniz.