Fiyat Artan Fiyat Azalan
1 2 3
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

QUANTUM

 1985 yılında Arıkan ailesi tarafından, Tahtakale’de toptan saat satışı yapmak amacıyla kurulan şirket, bugün tam 4 kıtaya ihracat yapıyor. Kısa sürede bu kadar popüler olmalarındaki en büyük sebep ise Arıkan ailesinin saatlere duyduğu derin bağlılıktan geliyor. Arıkan ailesi saat tutkusunu daha fazla müşteriyle paylaşmak için, 2013 yılında Quantum’un tüm haklarını satın alarak, Quantum’u kendi bünyesine kattı ve adeta baştan yarattı. Aşkla tasarlanan muhteşem saatler böylece ortaya çıktı. Quantum saatleri, sıra dışı tasarımları ve kaliteleri sayesinde bugün tam 15 ülkede bilekleri süslüyor. Bir Türk firması olarak yakaladıkları bu müthiş başarı ile adını tüm dünyaya duyuran Quantum, saatlerinin tasarımlarını da yine Türkiye’de yapmakta.

 Quantum’un kısa sürede bu kadar büyük bir başarıyı yakalamasındaki bir diğer etken ise, özellikle dalgıçlık sporu için geliştirdiği 10 atm basınca kadar dayanabilen saatleridir. Saatleri özellikle dalış için çok elverişli olan Quantum, saat üretmekle kalmıyor, aynı zamanda dalgıçlık sporuna da büyük destekler veriyor. Milli dalgıcımız Yasemin Dalkılıç ve Şahika Ercümen’in de aralarında bulunduğu birçok dalgıca sponsorluk yapan Quantum, bu sayede adını dünyanın dört bir köşesine duyurmayı başardı. Özellikle milli dalgıcımız Yasemin Dalkılıç için özel olarak tasarlayıp ürettiği, ‘’ Hadi  Yasemin’’ anlamına gelen “Go Yas” koleksiyonu ile, sporseverler tarafından büyük bir talep gördü. Yalnızca 500 adet üretilen bu özel tasarım saatle dünya rekoru kıran Yasemin Dalkılıç, Quantum saatlerin dünya çapında tanıtılmasında büyük katkı sağladı.

 Quantum yalnızca dalgıçlık sporuyla ilgilenmiyor elbette; Türk Hava Kuvvetleri ve Türk Deniz Kuvvetleri ile birçok özel projeye de imza atan Quantum, pilotlardan maceraperestlere kadar, yeteneklerinin sınırlarını keşfetmekten hoşlanan herkese hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

Yüksek kaliteli malzemeleri, gelişmiş üretim teknikleri ve yenilikçi tasarımlarla bir araya getiren Quantum, uygun fiyatlarla saat modasında stil ve lüksün sembolü olarak görülüyor.

Quantum, saatlerinde mükemmel bir kalite elde etmek ve korozyonu önlemek için, tamamen paslanmaz çelik kullanan Quantum, hakiki timsah ve buzağı derisi ile de tasarımlara renk katıyor. Horology (zamanı ölçümleme sanatı) ustalarından öğrendikleri metodları kullanarak, kalite ve şıklığın mükemmel uyumunu yansıtan ürünler elde ediyor.

 Zengin ürün yelpazesi sayesinde dayanıklı, çelik ve deri kordonlarıyla, uzun ömürlü, şık, her zevke ve yaş grubuna hitap eden Quantum saatleri satın almak, Modasaat sayesinde artık çok daha kolay.

 Karar vermek için Quantum saat yorumu arıyorsanız internetten pek çok kaynak bulabilir, Quantum saatler hakkında bilgi edinebilir ve Quantum saatleri internet üzerinden satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. Aradığınız Quantum bay ve bayan saatlerini indirimli fiyatlarla, online olarak satın alabilirsiniz. İndirimli Quantum saatlerinizin alımını yaptıktan kısa bir süre sonra elinize ulaşacak ürününüz özel ambalajı ile sizlere teslim edilecektir. Ürünlerimiz kesinlikle replika Quantum kol saati olmayıp tamamen orijinal Quantum kol saatleridir. Garantili Quantum saatleri kapıda ödeme seçeneği veya kredi kartınızdan taksitlendirme imkânı ile satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan, dayanıklı Quantum saatlere bir an evvel kavuşmak için sipariş verebilirsiniz. Quantum saatler ile uzun süre göz kamaştırarak kullanabileceğiniz, kişiliğinizi daha yakından gösterebileceğiniz ve farkındalık yaratabileceğiniz bir saate siz de sahip olabilirsiniz.