Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Maurice Lacroix İsviçre merkezli bir firmadır. Saatlerinin yapımında İsviçre’de üretilen çağdaş kalibreleri kullanır. Saatin vuruşları özel olarak optimize edilir böylece hareketlerin en iyi kalitede olması sağlanır. Kalibrasyon ayarları yapıldıktan sonra sevgiyle uygulanan son bir dokunuş ile artık saat kullanıma hazırdır.

Altın kaplamalı ayarlar ve tekerler, parlatılmış çelik parçalar, özenle hazırlanmış vidalar tecrübeli ellerde şekil alır ve yalnızca el işçiliği istenen kaliteyi verebilir. Maurice Lacroix saat, 30 yılı aşkın süredir, firmanın kendi üretim merkezinde, en üst düzeyde hassasiyet ve mükemmellikle üretilir. İnce işlerin yapılması ve küçük hareketlerle parçaların birleştirilmesi işlemleri ancak usa saatçilerin ellerinde mümkün olur ve saat yapım bilgisi nesillerce kümülatif bir şekilde çoğalmıştır. Maurice Lacroix kol saati modelleri bu bilgiyi hassasiyetle kullanır ve yılların birikimiyle ortaya farklı ürünler çıkarır.

Farklı denemeler yaparak ürünlerini sürekli geliştiren firma, Montfaucon bölgesinde, atölyelerine çok uzak olmayan modern atölyeler kurmuştur ve bu atölye çalışmalarında düşük hacimli tekil parçalar üretmeye başlamıştır. Bu parçaların üretiminde en yeni CNC teknolojisi kullanılır. Firma, bu minik parçalara bile gösterdiği özenle saatleri ne kadar önemsediğini bir kez daha kanıtlamıştır. Üretim anlamında da tasarım anlamında da saatin her şeyine olan Maurice Lacroix hem yenilikçi hem de klasik ve tecrübeli bir firmadır.

Maurice Lacroix saat modelleri hem İsviçre saat sanatının uzun geleneğini tutarlı bir şekilde muhafaza etmesiyle tecrübeli, hem de kendi yenilikçi parçaları ve hareket geliştirmeleriyle çağdaş bir çizgidedir. Bu anlayışla sadelik ve şıklık, tecrübe ve modernlik, detaycılık ve sanat bir araya gelmiştir.

Modasaat.com sizler için en özel ve en yeni Maurice Lacroix saat modellerini sunar. Eğer klasik izleri taşıyan modern saatler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi istediğiniz saati seçip gönül rahatlığıyla ona sahip olabilirsiniz.