Sıralama seçin
Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

ABD merkezli bir saat markası olan Tımberland, dünyanın en popüler moda firmaları arasında yer almaktadır. Modern tasarımları ile öne çıkan firma, dinamik modelleri ve çekici özellikleri ile aksesuar alanında önemli bir takipçi kitlesine sahip olmaktadır. Bu alanda Timberland saatleri kordonu, garantisi ve satış noktaları, mağazaları ve yetkili servisi için özellikle büyük şehirlerde pek çok seçenek bulunabilir. Online olarak ta güvenli alışverişler ve servis hizmetleri alabilirsiniz.

Özgün tasarımları, otantik çizgileri ve keskin dizaynı ile özel modeller oluşturmakta ve saat deneyiminizden keyif almanız sağlanmaktadır. İster günlük, isterseniz de şık kıyafetlerinizle uyum sağlaması için tercih edebileceğiniz marka, rahat kullanımı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Özellikle Timberland saat modelleri, indirimli fiyatları ekşi ve forum yorumları araştırmalarında ünlü bir bot markası da olan timberland' ın kaliteli özelliklerine vurgu yapılmaktadır. Orta düzey bir fiyat kapasitesine sahip olan marka sunduğu kaliteye oranla oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Online olarak sitemiz üzerinden tercih edeceğiniz modellerde daha da avantajlı fiyatlar elde edebilirsiniz.

Günlük aktivitelerinizin yanında bu marka saatleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı tarzlara uyum sağlayabilen yapısının yanında oldukça sağlam kordon özellikleri de bulunmaktadır. Bunların yanında Timberland saati, bartlett modeli ve en ucuz indirimli fiyatları ve Türkiye Distribütörü olarak hizmetler sunan sitemiz içerisinden uygun fiyatlı ve kalite özellikli alışverişler yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.