Sıralama seçin
Fiyat Artan Fiyat Azalan
1 2 3
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Üstün Japon işçiliği ile oluşturulmuş bir marka olan Seıko; kalitesi ve estetiği ile her kategori altında çokça tercih edilmektedir. Kullandığı teknoloji ve seçkin bir marka oluşu ile kalite arayanların en değişmez seçimleri olacaktır. Adı Japoncada başarı ve mükemmel anlamlarına gelen marka, göz dolduran koleksiyonları ile adının hakkını vermektedir. Bu kategoride Seiko saat kordonu modelleri ve N11 den en ucuz fiyatları, araştırmaları yapıldığında uygun bütçeler bulunabilecektir.

Vücut ısısı ile çalışan ilk saat markası olduğu yorumlarının bulunduğu ekşi sözlükte ayrıca, ülkemizde beş modeli ile tanınan ve yaygın olarak kullanılan bir saat markası olduğu hakkında da yorumlar bulunmaktadır. Ayrıca Seiko saat ekşi ve forum yorumları Türkiye Distribütörü alanında farklı pek çok site ve yorum bulunmaktadır. En çok tercih edilen saat markaları arasında yer almakta ve uzun yıllar süren sağlamlığı da forumlarda en çok dillendirilen konu başlıkları arasında yer almaktadır.

Orta düzey bütçelere hitap eden modelleri ile piyasalarda bulunabilen marka sağlam özelliklerinin yanında şık modelleri arasında da yüksek aralıklarda fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu kategoride Seiko saatleri bayan ve erkek modelleri ve fiyatları başlığı altında arctura, astron, chronograph, coutura, kınetıc, klasik serilerine de sahip olmaktadır. Makine cinsi olarak quartz pilli, otomatil, kurmalı, kinetik özelliklerinde olmakta ve kendi beğenilerinize özel renk seçimleri ile de tarzınıza özel kaliteli seçimler yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.