Sıralama seçin
Fiyat Artan Fiyat Azalan
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Saat seçimlerinizde kaliteye ve tarzına özen gösterenlerdenseniz Police saat modelleri arasından ideal seçimler yapabilirsiniz. Bu alanda police saat yorumları nasıldır, şeklinde araştırmalarda genel olarak kasası büyük saatlerden hoşlananların tercih ettiği görülmektedir. Kare, köşeli, yuvarlak, dikdörtgen, oval modelleri bulunan saatlerde analog olarak kullanılan teknolojinin yanına otomatik seçimlerde bulunur. Kinetik enerji ile çalışan saatlerin yanında kurmalı ve dijital teknolojilerde kullanılmaktadır.

Kronometre, taksim, kadran taşı, su geçirmezlik gibi özellikleri bulunan saatlerde kasa ve kayış rengi farklı olabiliyor. Kordon tipi metal olabildiği gibi deri seçeneklere de yer verilmektedir. Farklı modellerde police saat markası Türkiye distribütörü ve kordonu seçimleri için N11, Gitti gidiyor, Saatçim gibi sitelerde aramalar yapabilir. Filtre seçeneklerini değerlendirerek bütçenize ve beğeninize en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Kordon seçimlerinde ise metal ve deri haricinde sera plastik, titanyum, teksil, seramik ya da silikon seçimler yapılmaktadır.

Renk seçimleri oldukça geniş aralıklarda yer alan bu erkek saatlerinde kahve, siyah, kırmızı gibi renklerin yanında yeşil, hardal sarısı, mavi gibi daha enerjik seçimlerde yapabilirsiniz. İnternette yapılan poliçe saatleri ekşi yorumları ve yetkili servisi nerededir aramalarında ekşi yorumlarında saatin büyüklüğüne dikkat çekilirken, yetkili servis başlığında ise reelde olabilen mağazaların yanında binbirsaat, modasaat gibi sitelerinde hizmet verdiği söylenebilir. Sadece erkeklere özel bir saat markası olan poliçe, kendine has tarzı ile piyasalarda yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.