Fiyat Artan Fiyat Azalan
1 2 3 4
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

DKNY, 1984 yılında Donna Karan tarafından kurulmuş kadınlar ve erkekler için moda ürünleri üreten, New York merkezli bir firmadır.

Karan, Anne Klein’de 15 yıl çalışmış, kariyerinin bir bölümünde de baş tasarımcılık yapmış, moda konusunda uzman biridir. 1984’de Karan ve eşi Stephan Weiss kendi girişimlerini kurmuşlardır. Şirketleri 1996 yılında halka açık bir girişim haline gelmiştir. 2001’de Fransız holding LVMH tarafından satın alınmış ve daha güçlü hale gelmiştir. Donna Karan şirketinde 2015 yılına kadar tasarım yapmaya devam etmiştir. Daha sonra uzman tasarımcılar Karan’ın tasarım anlayışını sürdürmüştür ve köklü bir marka anlayışı ile firma yoluna devam etmiştir.

DKNY saat ürünleri modaya uygun, samimi ve eğlencelidir.  Her yeni tasarım markanın yaratıcılığını oldukça gösterişli bir şekilde hayata geçirir. Ofis kıyafetlerinden akşam eğlencelerine, ciddi toplantılardan arkadaş buluşmalarına birçok ortamda bu saatleri kullanmak mümkündür. Her ortama uygun modeller mutlaka bulunabilir. İsteğe göre gösterişin isteğe göre sadeliğin ön planda olduğu modeller vardır. Yaşam tarzınıza ve ruh halinize uygun bir DKNY saat bulabilmek mümkündür.

Önde gelen tasarımcıların belirlediği tasarımlar ve mükemmel işçilik ile DKNY bayan saat modelleri ve DKNY erkek saat modelleri sizler için Modasaat.com’da! Donna Karan tarafından geliştirilen moda odaklı markanın ürünlerini kullanırken siz de çok seveceksiniz. Ruh halinize uygun istediğiniz modeli bulabilmek artık çok kolay. DKNY saat indirim ve uygun fiyatları ile siz de hemen Modasaat.com’dan bir sipariş verin!

Keywords: DKNY saat, DKNY bayan saat modelleri, DKNY erkek saat modelleri, DKNY saat indirim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.