Fiyat Artan Fiyat Azalan
1 2
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2

Burberry, merkezi Londra’da bulunan bir İngiliz lüks moda evidir. Hazır giyim, moda aksesuarları, güneş gözlükleri, kozmetik ve kokular üretir ve dağıtır.

1856 yılında Thomas Burberry tarafından kurulmuştur. İlk olarak su geçirmez bir kumaş yaratmış ve moda pazarına sunmuştur. Bu yeni kumaşla yenilikçi vizyonunu kanıtlamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Burberry hazır giyim konusunda da birçok yeni tasarım üretmiş ve sürekli kendini geliştirip yenilemesiyle dev bir marka halini almıştır. Zamanla İngiliz kültürünün de bir parçası haline gelen marka şu anda dünya üzerinde birçok yere ulaşmıştır ve 50’den fazla ülkede 500’den fazla mağazası vardır. Geniş bir dağıtım ağı ve operasyon süreçlerindeki kontrolü ile firma müşterileri hemen hemen her zaman ürünlerden memnun kalmıştır.

Burberry saat çeşitli kayışlarda görülebilen ikonik desenleriyle tanınır. Bununla birlikte dev bir küresel mirasın sahibi olan Burberry, uzun zamandır zarif stillerde saatler yaratmaktadır. Burberry saat modelleri çeşitli stillerde olabilmektedir. Firma uzun yıllardır edindiği tecrübelerle kimi zaman modaya yön veren kimi zaman da modanın içinden çıkan çizgiler üretmektedir.

Kıyafet üretimindeki vizyonunu saatlerde de koruyan firma; modern çizgileri ve klasik tasarım anlayışını bir araya getirmekte, hem sportif hem de stil sahibi tasarımlar sunmaktadır.

Modasaat.com ile siz de istediğiniz Burberry saat modeline hemen sahip olabilirsiniz. Tek tıkla kolayca alışveriş yapın, stilinizi tamamlamakta geç kalmayın!