Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Buffalo, 1987 yılında saatçi Robert Hoffman tarafından kurulmuştur. Tüm işlemler tesislerdeki sertifikalı teknisyenler tarafından yapılır. Buffalo saat 30 yıldan uzun zamandır bir servis merkezi olarak hizmet vermektedir. Saat tamirinde de oldukça usta olan marka, hem kendi ürünlerini üretmekte hem de saat konusunda birçok hizmet vermektedir. Böylece saat konusunda ustalaşmıştır.

Buffalo tesislerinde her işlem özel teknolojilerle yapılır, her saat parçası özenle işlenir ve monte edilir. Birçok modeli olan Buffalo kol saati üretiminde en yeni teknolojileri kullanır. Saat üretimi konusunda geniş teknik bilgi sahibi olan firmanın hem klasik hem de spor saat modelleri bulunmaktadır. Geniş ürün ve tasarım yelpazesi sayesinde birçok tarza hitap edebilir.

Modasaat.com sizler için en çok tercih edilen saat modellerini bir araya getirmiştir. Aradığınız saat modellerini uygun fiyatlarla kapınıza kadar getiren Modasaat.com hem teknik servisi hem de saat konusundaki uzmanlığı ile her zaman hizmetinizdedir. Siz de bir Buffalo saat edinmek istiyorsanız; trend ürünler, uygun Buffalo saat fiyatları ve teknik servis imkanlarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Keywords: Buffalo saat, Buffalo kol saati, Buffalo saat fiyatları

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.