Fiyat Artan Fiyat Azalan
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Breitling, uzun yıllardır hayatımızın bir parçası olmuş bir saat markasıdır. Logosundaki kanatlar; havacılık ile uzun zamandır devam eden ilişkilerini yansıtır. Firma 1884 yılında Lion Breitling tarafından, İsviçre Jura’da kurulmuştur. Lion Breitling kendini özel ve zorlu bir alan olan kronograf ve zamanlayıcılara ayırmaya karar vermiştir. Bu hassas aletler spor, bilim ve çeşitli endüstriler için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli ürün ve inovasyon anlayışını sürekli hale getiren firma rekabet sporlarında ve çeşitli endüstriler için tasarladığı zamanlayıcılarda büyük başarılar elde etmiştir.

Bir teknik saat uzmanı olan Breitling, bilek kronografının gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır ve bu alanda liderdir. Firma, yüksek performanslı, güvenilir ve sağlam aletleri sayesinde gökyüzünü fetheder. Havacılık ile yakın ilişkilerde olan firma kendini teknik açıdan kanıtlamış ve teknik üstünlüğünü tüm dünyaya göstermiştir. Breitling, tamamen kendi atölyelerinde geliştirilen ve üretilen kendi mekanik kronograf hareketlerini üreten nadir şirketlerden biridir. Breitling saat bağımsız bir İsviçre saat markasıdır.

Birçok farklı koleksiyonu ile göz dolduran şirket, dünya üzerinde kalitesi ve inovasyonu ile göz doldurmaktadır. Kronograf üretiminde bir numara haline geline gelen Breitling saat modelleri de aynı kaliteden payını almıştır. Şirket ürettiği her saati büyük bir özenle tasarlar. Her saatte mutlaka inovasyonun parçaları görülür. Breitling bayan saat ve Breitling erkek saat ürünlerinin her biri sportif tarzın yansımasıdır. Kadın ve erkeklerin stillerine çarpıcılık katacak olan bu saatler yıllardır dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılmış ve kullanılmaya devam edilmektedir.

Modasaat.com ile artık Breitling saat seçeneklerine ulaşmak çok hızlı ve kolay. İstediğiniz modeli hemen tek tıkla satın alın.

Keywords: Breitling saat, Breitling saat modelleri, Breitling bayan saat, Breitling erkek saat