Fiyat Artan Fiyat Azalan
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Ann Taylor, 1954’te üretime başlamış bir firmadır. Richard Liebeskind ilk mağazasını açtığında en çok satan elbise modelini “Ann Taylor” olarak adlandırmıştır. Bu elbise modern, şık bir Amerikan kadınının vizyonunu temsil eder. O günlerden sonra Ann Taylor 242 normal mağaza ve 122 outlet mağazasıyla ikonik bir marka haline gelmiştir.

Kadınları doğru şekilde temsil etmek isteyen marka, kadınların tüm rollerini kendi tarzları ve istekleriyle bütünleştirmeyi ister. Yarım asrı aşkın süredir toplumun içinde yaşayan kadınların ihtiyaçlarını karşılar ve kadınlara kendilerini ifade etme fırsatı sunar. Ann Taylor saat stillere ilham veren ve tercihleri basitleştiren yapısıyla zengin deneyimler sunar.

Ann Taylor çalışanları her gün daha iyi bir şeyler yapmak ve müşterilerine ilham vermek için kararlıdır ve her gün daha fazla çalışırlar. Kullanıcılarına her zaman yüksek standartlar sunar. Ürünler doğru kalitede ve doğru bir anlayışla üretilirler.

Modasaat.com Ann Taylor Türkiye dağıtımcısı olarak sizlere bir tık kadar uzaktadır. Siz de hemen Ann Taylor bayan saat ve erkek saat modellerini inceleyip beğendiğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz!

 

Keywords: Ann Taylor saat, Ann Taylor Türkiye, Ann Taylor bayan saat